Pizzaahi FontanaForni MARGHERITA

Pizzaahi FontanaForni Margherita ei ole ainult pizzaahi – valmistage lisaks pizzadele praade, köögivilju, leiba, magustoite ja muutke toiduvalmistamine mitmekülgseks.

Ainulaadne küpsetuskambri disain tagab ühtlase soojusjaotuse, vältides kuumi kohti. Ahju küpsetuskambri mõõdud 60×60cm, tulekolle on valmistatud kvaliteetsest tulekindlast šamotist. Elektrotsingitud ja pulbervärvitud välispind tagab maksimaalse vastupidavuse kuumusele, ilmastikule ja roostele. Ahju soojustus on naturaalsest kivivillast ning see võimaldab hoida temperatuuri efektiivsemalt ning vältida väliskonstruktsiooni liiga kuumaks muutumist. Roostevabast terasest siibri juhtseade võimaldab temperatuuri täpset reguleerimist maksimaalse soojuse säilitamiseks.

FontanaForni Margherita pitsaahi on kauni disainiga, kõrge kvaliteediga ja suure jõudlusega pizzaahi, mis on varustatud lihtsalt liigutatava vastupidava roostevabast terasest alusraamiga, millel on mugav hoiuriiul, rattad ja konks tööriistade riputamiseks. Võimalik tellida ka antratsiidi tooni.

 

Kõrgus (mm)

1960

Laius (mm)

780

Sügavus (mm)

855

Kaal (kg)

105

Materjal

teras

Vali tüüp

Grill

1,891.00