Kaubamärgid

Nunnauuni soojustsalvestavad ahjud on teerajajaks ahjude maailmas. Tänu kuumakindlusele ja äärmiselt headele soojusjuhtimisomadustele on Nunnauuni ahjud suurepärane valik peamiseks küttelahenduseks või toetavaks, et vähendada küttekulutusi.

Linnatuli

Linnatuli on kvaliteetne Soome ahjutootja. Ahju konstruktsioon koosneb lihtsatest elementidest, mis muudab paigalduse kergeks ja viib eksimisvõimaluse miinimumini. Ahjude elemendid on valatud vormi ning nende materjaliks on eriline tulekindel valumass, mida on Linnatuli ahjude ehituses kasutatud aastakümneid.

Rocal on Hispaania kaminatootja, kes valmistab kõik kaminaosad ise ja enam kui 30-aastane kogemus kodukütte valdkonnas on toodete kvaliteedi parim garantii. Rocali kaminad on kõrgtehnoloogiliste tootmismeetodite ja käsitööna valminud viimistluse tulemus.

Skamet on Eesti üks tuntumaid saunakeriste valmistajaid, kelle tooteid eksporditakse üle maailma. Skameti saunahjud on kvaliteetsed, käsitööna valminud, pika suitsukanaliga tooted, kus leek ei jõua korstnasse.

Caframo on Kanada tootmisettevõte, mis asutati 1955. aastal. Caframo on spetsiaalsete ventilaatorite, küttekehade, termoelektriliste ventilaatorite ja termoelektriliste valgustite vallas tööstusharu liider.

Fontana Forni

Fontana on täna juhtiv pizzaahjude tootja, mis on valmistatud 100% Itaalias, tuginedes oma laiaulatuslikele kogemustele ja professionaalsele lähenemisele, mis on omandatud enam kui seitsmekümne aasta jooksul, et toota tipptasemel pizzaahjusid, mis integreerivad uuendusliku tehnoloogia usaldusväärsesse ja ajatusse tootesse.

Harvia, mida peetakse ka tänapäevase Soome sauna loojaks, on keriseid tootnud juba 70 aastat. Harvia on ilmselgelt pikimate traditsioonidega ja katkematu tootmiskogemusega saunakeriste tootja Soomes.

Cook King

KÄSITÖÖ on traditsioonide ja kvaliteedi garantii!
Cook King on grille, lõkkealused ja välikaminaid tootnud ja tarninud üle 27 aasta. Praegu võib Cook Kingi kaubamärki leida Euroopas, Aasias ja Aafrikas. Cook Kingi eesmärk on panna kliendid tundma rõõmu ja naudingut ühisest kokkamisest ja söömisest.

Leda tehas Saksamaal on eksisteerinud aastast 1873 ja on endiselt pereettevõte. Kui ettevõte on eksisteerinud nii kaua, on selleks head põhjused: selged eesmärgid, usaldusväärsus ja hea tunnetus turu vajadustest.

Gabriel

Smålandi rannikul Timmernabbenis toodetakse käsitööna kahhelahjusid juba aastast 1767. Gabrieli kahhelahjud on hoolikalt viimistletud, et need vastaksid tänapäevastele disaini, tõhususe ja keskkonnamõju nõuetele.

La Nordica-Extraflame grupp juhindub oma töös Itaalia põhiväärtustest, kirglikkus ja raske töö. Isegi traditsioonilises küttevaldkonnas on innovatsioon peamine ja see on taganud La Nordica-Extraflame grupile suure turuosa.

Plamen on 90 aastase kogemusega malmist ja terasest kütteseadmete tootja. Plamen on Horvaatia ainukene kodusesse majapidamisse mõeldud kütteseadmete tootja ja 75% nende toodangust läheb ekspordiks Lääne-Euroopasse.

Pärast ettevõtte loomist 1978 on Scan keskendunud parimate puuküttega kaminate tootmisele, pöörates erilist tähelepanu disainile, innovaatilisusele ja kasutajamugavusele.

Jotul on Norra kaminate ja kaminasüdamike tootja, kes ei jäta midagi juhuse hooleks. Jotuli tootmine ja kvaliteet ulatub tagasi 19. sajandisse. Kaminate ja südamike valmistamisel kasutatakse ainult tugevat malmi, mis tagab kaminatel generatsioonide pikkuse eluea ja kvaliteedi.

Contura

Contura on juhtiv ahjutoodete tootja Skandinaavias ja üks juhtivaid tootjaid Euroopas. Contura kuulub NIBE kontserni, millel on 17 000 töötajat ja mille käive on ligikaudu 30 miljardit Rootsi krooni.

Invicta

1924. aastal Doncherys, Champagne-Adrenne’i piirkonnas asutatud Invicta tugineb suure jõudlusega tootmisseadmetele. Selle valukoda ja emailimisrajatised võimaldavad pakkuda laia valikut tooteid ning tutvustada igal aastal uusi uuendusi disaini ja tehnoloogia vallas.

Uniflam

Uniflami kaminasüdamikud esindavad kaasaegset alternatiivi traditsioonilistele kaminatele. Uniflami kaubamärk kuulub Prantsuse ettevõttele Invicta, kõik tooted vastavad kaasaegsetele kvaliteedistandarditele.

LL Calor

LL Calor on Hispaania kvaliteetsete kaminasüdamike, terasahjude, kaminate ja nende tarvikute tootja. Selle kaubamärgi tooted ühendavad endas kõrge kvaliteedi, praktilisuse, laitmatu esteetilise välimuse, töökindluse ja vastupidavuse.

Hajduk on Poola ja Ida-Euroopa suurim teras-šamotist kaminasüdamike tootja. Suur osa toodangust eksporditakse EL-i liikmesriikidesse ja teistesse riikidesse.

Fookus soojusele on see, mis enam kui 60 aastat kvaliteetseid pelletikaminaid ja pliite projekteerinud ning tootnud Cadelit kõiges ajendab. Cadel püüab mõista tänapäeva perede vajadusi ja nõudeid.

1919. aastal asutatud firmal Hecker on üle 100 aasta kogemusi kuumakindla klaasi tootmise vallas. Hecker on juba ligi 40 aastat tarninud kuumakindlat klaaskeraamikat kaminate ja ahjude tootjatele.

Heatro on Poola kaminasüdamike tootja, mille ajalugu sai alguse 1991. aastal. Enne toodete turule laskmist läbivad Heatro tooted ranged testid.

Xaralyn | Clean Fire System on Hollandi elektri- ja bioetanoolikaminate tootja. Xaralyn kaminaid müüakse kogu maailmas ja on üks juhtivaid dekoratiivkaminate kaubamärke.

MCZ grupp koosneb paljudest erinevatest kvaliteetbrändidest, mida iseloomustab säästlikkus ja kõrge efektiivsus. MCZ peamise toodangu moodustavad pelletiküttel töötavad seadmed.

Alfa Plami peamise osa toodangust moodustavad tahkel kütusel töötavad kütteseadmed nagu pliidid, ahjud, kaminad, pelletikaminad ja katlad. Oma koduriigis Serbias on Alfa Plam suurim kütteseadmete tootja ja Euroopas kuulub esiviisikusse.

KVS Moravia Tšehhi tootmisettevõtte ajalugu ulatub tagasi 20. sajandi algusesse. Tahkel kütusel töötavate pliitide ja boilerite tootmisega hakati tegelema 1994 aastal. Tänaseks toodab KVS Moravia 8 eri tüüpi kütteseadet, mis kõik põhinevad tahkel kütusel.

Pattoni logo kolm tärni tähistavad “Sun, Fun & Food” ehk ilusat ilma, toredaid inimesi ja head toitu. Patton oli esimene kaubamärk Hollandis, kes tutvustas välikööki ja tõi selle käeulatusse kõigile, kes armastavad head toitu, naudingut ja mugavust oma aias.

Avastage puuküttega toiduvalmistamise maitse! Valmistage endale mahlane praad, maitsev itaalia pitsa, krõmpsuv leib, kohev kook ja palju muud. Traditsiooniline toiduvalmistamine tulel pakub imelise gastronoomilise elamuse. Kvaliteet ja vastupidavus on Amphora ahjude võtmesõnad. 

Color Emajl on Euroopa juhtiv värvitud terasest suitsutoru elementide tootja ning üks juhtivaid terasest kaminate ja kaminasüdamike tootjaid. Color Emajl kaminate disain ei ole trendikas, vaid pigem ajatu, mõeldud sulanduma igasse interjööri.

Bef Home on Tšehhi suurim kaminasüdamike ja kaminahjude tootja, mis asutati 1998. aastal ja on esimene ettevõte Tšehhis, mis toodab Blanzeki malmist kaminasüdamikke. Materjalid ja komponendid on hoolikalt valitud ning esmaklassilise kvaliteediga.

Tõelised saunainimesed, kes tegelevad tõelise saunaäriga. See on Narvi eesmärk. Narvi on pea 80 aastase kogemusega Soome kerisetootja, kus kõik saunaahjud valmivad algusest lõpuni Soomes.

La Nordica Extraflame grupp juhindub oma töös Itaalia põhiväärtustest, kirglikkus ja raske töö. Pärast 20 aastat edukat elektrikütte seadmete tootmist on Extraflame lülitunud ümber, et disainida, arendada ja toota pelleti kütteseadmeid.

Dimplex Grupp on maailmas liider elektriliste kütteseadmete tootmises. Nad pakuvad väga laia valikut erinevaid tooteid nii koduseks, kommerts kui tööstuslikuks kasutamiseks.

Thermia on üks Euroopa juhtivaid ettevõtteid kaminate ja suitsutorude tootmises, omab aastatepikkust kogemust tööstusliku lehtmetalli töötlemise alal ning on hetkel üks kaasaegseima varustusega Euroopa tehaseid metallitööstuses.

Carbel on Valentsias asuv dünaamiline ja innovatiivne kaminatootja, kelle teadmistepagas on kasvanud juba 50 aastat. Nende pühendumus ja kirg on nähtav kõigis toodetes, pakkudes kliendile funktsionaalsust, efektiivsust ja kaunist disaini.

Uuendus ja kirg süütab Pertingeri köögipliidi tule. Itaalia tootja Pertingeri köögipliidid on kogu Euroopas juba aastaid tuntud oma kõrge kvaliteedi, äärmise funktsionaalsuse, disaini ja keskkonnasõbralikkuse poolest.

DRU on Euroopa üks suurimaid gaasikaminate tootjaid, kelle ajalugu ulatub enam kui 250 aasta tagusesse aega. Tänapäeval väärtustab DRU kõrgelt kliendi rahulolu ja keskkonda, sidudes need kaks põhiväärtust kogu loodava toodanguga.

Kombineerides kaasaegse disaini, uuendusliku tehnoloogia ja Rootsi malmitraditsiooni, loob Keddy kaminaid, mille sarnaseid on raske leida. Keddy kaminate taga pole saladusi. Ainult tugevad materjalid ja inimesed, kes teavad, mida karmis põhjamaises kliimas vaja on.

Kõik Traforarti disainitud ja loodud metallist kaminad on tehtud selliselt, et leegi kaunist vaatepilti varjutamata, saaks kaminast kätte maksimaalse koguse kuumust.

Sauresta UAB on spetsialiseerunud roostevabast terasest suitsulõõride tootmisele. Nende põhitoodangu moodustavad metallkorstnad, lõõrivoodrid ja suitsulõõride süsteemid.

Hitze on Poola modernsete ja ökoloogiliste kaminasüdamike, valmiskaminate, biokaminate ja aiagrillide tootja. Suurt tootevalikut iseloomustab erinev küttevõimsus, madal heitgaaside hulk ja modernne disain.

Pisla OY on 1976 aastal asutatud ettevõte ja on tänapäeval Pisla Group Oy: tütarettevõte, mille peakontor asub Viitasaaril, Soomes. Pisla klientideks on peamiselt ehitus- ja sisustusega tegelevad kauplused Soomes, Skandinaavias, Baltikumis, Venemaal, Poolas, Tšehhis, Slovakkias ja Saksamaal.

HUUM ühendab Eesti saunaehitamise tarkused kaasaegse disaini ja innovatiivse tehnoloogiaga. HUUM saunakerised valmivad täielikult Eestis, kus saunatraditsioonid ulatuvad sajandite taha ja saunaehitamise oskuseid on alati põlvest põlve edasi antud.

Italkero on Itaalia ettevõte, mis toodab kaasaegseid kütte- ja jahutussüteeme. Nende innovaatilised tooted tagavad uudse lahenduse küttesüsteemides, nii koduse majapidamise kui ka tööstuse jaoks. Italkero ajalugu ulatub 1970 aastasse kui ettevõtte Modena linnas loodi.

Poolas toodetud Kratki kaminad ja kaminasüdamikud on olnud turul aastast 1998. Tänu oma dünaamilisele arengule, kvaliteedile ja vastupidavusele on Kratki tänaseks Euroopa kaminatootjate hulgas esirinnas.