Kaubamärgid

Caframo on Kanada tootmisettevõte, mis asutati 1955. aastal. Caframo on spetsiaalsete ventilaatorite, küttekehade, termoelektriliste ventilaatorite ja termoelektriliste valgustite vallas tööstusharu liider.

Nunnauuni soojustsalvestavad ahjud on teerajajaks ahjude maailmas. Tänu kuumakindlusele ja äärmiselt headele soojusjuhtimisomadustele on Nunnauuni ahjud suurepärane valik peamiseks küttelahenduseks või toetavaks, et vähendada küttekulutusi.

Jotul on Norra kaminate ja kaminasüdamike tootja, kes ei jäta midagi juhuse hooleks. Jotuli tootmine ja kvaliteet ulatub tagasi 19. sajandisse. Kaminate ja südamike valmistamisel kasutatakse ainult tugevat malmi, mis tagab kaminatel generatsioonide pikkuse eluea ja kvaliteedi.

MCZ grupp koosneb paljudest erinevatest kvaliteetbrändidest, mida iseloomustab säästlikkus ja kõrge efektiivsus. MCZ peamise toodangu moodustavad pelletiküttel töötavad seadmed.

Alfa Plami peamise osa toodangust moodustavad tahkel kütusel töötavad kütteseadmed nagu pliidid, ahjud, kaminad, pelletikaminad ja katlad. Oma koduriigis Serbias on Alfa Plam suurim kütteseadmete tootja ja Euroopas kuulub esiviisikusse.

Linnatuli on kvaliteetne Soome ahjutootja. Ahju konstruktsioon koosneb lihtsatest elementidest, mis muudab paigalduse kergeks ja viib eksimisvõimaluse miinimumini.

KVS Moravia Tšehhi tootmisettevõtte ajalugu ulatub tagasi 20. saj algusesse. Tahkel kütusel töötavate pliitide ja boilerite tootmisega hakati tegelema 1994 aastal. Tänaseks toodab KVS Moravia 8 eri tüüpi kütteseadet, mis kõik põhinevad tahkel kütusel.

La NordicaExtraflame grupp juhindub oma töös Itaalia põhiväärtustest, kirglikkus ja raske töö. Isegi traditsioonilises küttevaldkonnas on innovatsioon peamine ja see on taganud La NordicaExtraflame grupile suure turuosa.

Fookus soojusele on see, mis enam kui 60 aastat kvaliteetseid pelletikaminaid ja pliite projekteerinud ning tootnud Cadelit kõiges ajendab. Cadel püüab mõista tänapäeva perede vajadusi ja nõudeid.

Color Emajl on Euroopa juhtiv värvitud terasest suitsutoru elementide tootja ning üks juhtivaid terasest kaminate ja kaminasüdamike tootjaid. Color Emajl kaminate disain ei ole trendikas, vaid pigem ajatu, mõeldud sulanduma igasse interjööri.

Plamen on 90 aastase kogemusega malmist ja terasest kütteseadmete tootja. Plamen on Horvaatia ainukene kodusesse majapidamisse mõeldud kütteseadmete tootja ja 75% nende toodangust läheb ekspordiks Lääne-Euroopasse.

Pärast ettevõtte loomist 1987 on Scan keskendunud parimate puuküttega kaminate tootmisele, pöörates erilist tähelepanu disainile, innovaatilisusele ja kasutajamugavusele. Taani tootja Scan keskendumine innovatsioonile, kaunile leegikumale ja disainile, mis sobib igasse koju, on muutnud ettevõtte üheks juhtivaks kaminatootjaks Euroopas.

Bef Home on Tšehhi suurim kaminasüdamike ja kaminahjude tootja, mis asutati 1998. aastal ja on esimene ettevõte Tšehhis, mis toodab Blanzeki malmist kaminasüdamikke. Materjalid ja komponendid on hoolikalt valitud ning esmaklassilise kvaliteediga.

Rocal on Hispaania kaminatootja, kes valmistab kõik kaminaosad ise ja on algusest lõpuni tootmisprotsessi juhtiv. Oma algusajast saadik 30 aastat tagasi on olnud Rocali eesmärgiks luua küttekoldeid, mis pakuksid kogu puidu põlemise mugavust ja ilu.

Harvia, mida peetakse ka tänapäevase Soome sauna loojaks, on keriseid tootnud juba 60 aastat. Harvia on ilmselgelt pikimate traditsioonidega ja katkematu tootmiskogemusega saunakeriste tootja Soomes.

Skamet on Eesti üks tuntumaid saunakeriste valmistajaid, kelle tooteid eksporditakse üle maailma. Skameti saunahjud on kvaliteetsed, käsitööna valminud, pika suitsukanaliga tooted, kus leek ei jõua korstnasse.

Narvi on pea 80 aastase kogemusega Soome kerisetootja, kus kõik saunaahjud valmivad algusest lõpuni Soomes. Tänu tulemuslikule tootearendusele on Narvi kerised keskkonnasõbralikkuse poolest ühed maailma parimatest. Narvi emailitud kestaga kerised on väga vastupidavad ja kergesti hooldatavad.

La NordicaExtraflame grupp juhindub oma töös Itaalia põhiväärtustest, kirglikkus ja raske töö. Pärast 20 aastat edukat elektrikütte seadmete tootmist on Extraflame lülitunud ümber, et disainida, arendada ja toota pelleti kütteseadmeid.

Dimplex Grupp on maailmas liider elektriliste kütteseadmete tootmises. Nad pakuvad väga laia valikut erinevaid tooteid nii koduseks, kommerts kui tööstuslikuks kasutamiseks.

Carbel on Valentsias asuv dünaamiline ja innovatiivne kaminatootja, kelle teadmistepagas on kasvanud juba 50 aastat. Nende pühendumus ja kirg on nähtav kõigis toodetes, pakkudes kliendile funktsionaalsust, efektiivsust ja kaunist disaini.

Pertingeri valmispliite on Euroopas juba aastaid tuntud oma silmapaistva disaini, kõrge kvaliteedi, suurepärase funktsionaalsuse ja loodussäästlikuse poolest. See kõik on võimalik tänu pidevatele investeeringutele uurimistöösse ja tootearendusse . Nii jätkab Pertinger innovatiivsete, kõrgete kasuteguritega pliitide loomist, mis vastavad Euroopa kõige karmimatele keskonnaalastele nõuetele.

DRU on Euroopa üks suurimaid gaasikaminate tootjaid, kelle ajalugu ulatub enam kui 250 aasta tagusesse aega. Tänapäeval väärtustab DRU kõrgelt kliendi rahulolu ja keskonda, sidudes need kaks põhiväärtust kogu loodava toodanguga. Ka pärast 2 sajandit tegutsemist on DRU endiselt oma toodangu kvaliteedi osas kriitiline ja alati valmis tagasisidest õppima ja oma gaasikaminaid veelgi enam arendama.

Keddy on Rootsi kaminatootja, kes on jäänud kindlaks oma kvaliteedile ning toodab kaminaid ja südamikke vaatamata kergematele võimalustele endiselt puhtalt malmist.

Kõik Traforarti disainitud ja loodud metallist kaminad on tehtud selliselt, et leegi kaunist vaatepilti varjutamata saaks kaminast kätte maksimaalse koguse kuumust.

UAB Sauresta on spetsialiseerunud roostevabast terasest suitsulõõride tootmisele. Nende põhitoodangu moodustavad metallkorstnad, lõõrivoodrid ja suitsulõõride süsteemid.

Hitze on Poola modernsete ja ökoloogiliste kaminasüdamike, valmiskaminate, biokaminate ja aiagrillide tootja. Suurt tootevalikut iseloomustab erinev küttevõimsus, madal heitgaaside hulk ja moderne disain.

Pisla OY on 1976 aastal asutatud ettevõte ja on tänapäeval Pisla Group Oy: tütarettevõte, mille peakontor asub Viitasaaril, Soomes. Pisla Group-konserni kuuluvad samuti veel järgnevad tütarettevõtted
– Opa Muurikka Oy Soomes
– Vertex S.A. Poolas
– Vertex CZ s.r.o. Tšehhis
– Pisla O.O.O. Venemaal
– Demerx AB Rootsis

Meil töötab ca 250 oma ala professionaali.

Pisla tegevus vastab ISO 9001:2000 kvaliteedi- ja ISO 14001:2004 keskkonnastandarditele.Keskkonnastandard ISO 14001:2004 on sertifitseeritud.

HUUM ühendab Eesti saunaehitamise tarkused kaasaegse disaini ja innovatiivse tehnoloogiaga. HUUM saunakerised valmivad täielikult Eestis, kus saunatraditsioonid ulatuvad sajandite taha ja saunaehitamise oskuseid on alati põlvest põlve edasi antud.HUUMi keriste ümar ja minimalistlik disain rõhutab kivide loomulikku ilu ning elavdab leiliruumi sisekujundust. Keriste suur kivide mahutavus võimaldab sauna pikalt kuumana hoida ning ka elektrikeristel pakkuda puuküttekeristele sarnast mahedat leili. Kõik HUUMi kerised valmivad roostevabast terasest ja läbivad hoolika tootmisprotsessi, et saavutada hea väljanägemine ning võimalikult kaua vastu pidada. HUUMi mobiilirakendusega piisab vaid paarist klikist telefonis, et võiksid koju jõudes otse kuuma sauna astuda.

Italkero on Itaalia ettevõte, mis toodab kaasaegseid kütte- ja jahutussüteeme. Nende innovaatilised tooted tagavad uudse lahenduse küttesüsteemides, nii koduse majapidamise kui ka tööstuse jaoks. Italkero ajalugu ulatub 1970 aastasse kui ettevõtte Modena linnas loodi.

Kratkit iseloomustab see, et nende eesmärgiks on pakkuda oma klientidele ohutut ja efektiivset toodet. Kratki toodete kõrge kvaliteet ja mõistlik hind tagab ettevõtte edu ja klientide rahulolu.

Thorma asutati 1998 ja jätkab kuni tänase päevani enam kui 100 aasta vanuse tööstusettevõtte traditsioone järgides. Thorma toodab ahjusid, pliite, kaminaid ja kaminasüdamikke ning veeboilereid.